• شنبه تا چهارشنبه: 8:30 تا 16:30

09127102432

02188952581

تهران، خیابان دکتر فاطمی، بین کوچه چهارم و پنجم

پلاک 84, واحد 12
  • English

09127102432

02188952581
تهران، خیابان دکتر فاطمی، بین کوچه چهارم و پنجم، پلاک 84, واحد 12

NITROGEN GAS GENERATOR

دستگاه مولد گاز نیتروژن

دستگاه تولید نیتروژن یا مولد گاز نیتروژن به منظور تامین گاز نیتروژن مورد نیاز در صنایع، کاربرد فراوانی دارد. روش های مختلفی برای تولید و جداسازی گاز نیتروژن وجود دارد. 

جداسازی نیتروژن به روش PSA (Pressure Swing Adsorption)

در این روش که متداول ترین و باکیفیت ترین روش تولید گاز نیتروژن است. هر مولد شامل 2 برج جذبی است که این برج ها حاوی جاذبی به نام کربن مولکولارسیو (CMS) است.

هواي فشرده پس از عبور از تله آبگير، دراير و ميكروفيلتر از ناخالصی ها تصفيه شده و هوای کاملاً خشک و عاری از آلاینده ها داخل برج های مولد گاز نیتروژن می شود.
هنگامی که یک برج عمل جذب را انجام می دهد، در برج دیگر با کاهش فشار عمل احیا صورت می پذیرد و این چرخه تکرار می شود تا جریان تولید بدون وقفه از گاز نیتروژن وجود داشته باشد.

این مولدها قابلیت تولید گاز نیتروژن را تا حداکثر خلوص %99/999  بصورت پیوسته را دارند. درصد خلوص، مقدار گاز و فشار گاز تولید شده توسط آناليزور ، فلومتر و سنسور فشار نصب شده بر روي مولد نیتروژن قابل رویت است.

در این مولدها و در روش PSA، جذب سطحی یا Adsorption صورت می گیرد. جذب سطحی به معنای جذب یک ماده بر روی فاز جامد است که خواص فيزيكی و ساختار صلب جاذب ها را تغيير نمی دهد. در این عمل ماده جذب شده به درون CMS نفوذ نمی کند و صرفاً بر روی سطح آن می نشیند و با برداشته شدن فشار از روی CMS، فرصت خروج ناخالصی ها (O2) فراهم می شود.

دستگاه مولد گاز نیتروژن

مزایای استفاده از مولد گاز نیتروژن و خدمات شرکت صنعتی نوآور بجای تهیه و مصرف سیلندر :

Nitrogen Gas Generator

مشخصات فنی دستگاه های مولد نیتروژن

noavar

کاربرد مولد گاز نیتروژن در صنایع

قیمت دستگاه نیتروژن

دستگاه های مولد گاز نیتروژن صنعتی نوآور با بهترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا تولید می شود. شرکت صنعتی نوآور تولیدکننده انواع تجهیزات صنعتی چون مخزن هوای فشرده، دستگاه مولد گاز اکسیژن، دستگاه مولد گاز نیتروژن، تله آبگیر و … می باشد. برای مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین نوع دستگاه مولد نیتروژن، متناسب با کاربرد و فضای خود با ما تماس بگیرید. 

noavar co

لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با واحد فروش،
با دفتر مرکزی شرکت صنعتی نوآور تماس حاصل فرمائید.