• شنبه تا چهارشنبه: 8:30 تا 16:30

09127102432

02188952581

تهران، خیابان دکتر فاطمی، بین کوچه چهارم و پنجم

پلاک 84, واحد 12
  • English

09127102432

02188952581
تهران، خیابان دکتر فاطمی، بین کوچه چهارم و پنجم، پلاک 84, واحد 12

OXYGEN GAS GENERATOR

مولد گاز اکسیژن

دستگاه مولد گاز اکسیژن به منظور تامین گاز اکسیژن مورد نیاز در صنایع، کاربرد فراوانی دارد. روش های مختلفی برای تولید و جداسازی گاز نیتروژن وجود دارد. 

به روش PSA (Pressure Swing Adsorption)

در این روش که متداول ترین و باکیفیت ترین روش تولید گاز اکسیژن است هر مولد شامل 2 برج جذبی است که این برج ها حاوی جاذبی به نام زئولیت (ZEOLIT) است. هواي فشرده پس از عبور از تله آبگير، دراير و ميكروفيلتر از ناخالصی ها تصفيه شده و هوای کاملاً خشک و عاری از آلاینده ها داخل برج های مولد اکسیژن می شود.
هنگامی که یک برج عمل جذب را انجام می دهد در برج دیگر با کاهش فشار عمل احیا صورت می پذیرد و این چرخه تکرار می شود تا جریان تولید بدون وقفه از گاز اکسیژن وجود داشته باشد. این مولدها قابلیت تولید گاز اکسیژن با حداکثر خلوص 95%  بصورت پیوسته دارند.

درصد خلوص، مقدار گاز و فشار گاز تولید شده، توسط آناليزور، فلومتر و سنسور فشار نصب شده بر روي مولد قابل رویت است.

در این مولدها و در روش PSA، جذب سطحی یا Adsorption صورت می گیرد. جذب سطحی به معنای جذب یک ماده بر روی فاز جامد است که خواص فيزيكی و ساختار صلب جاذبها را تغيير نمی دهد. در این عمل ماده جذب شده به درون ZEOLIT نفوذ نمی کند و صرفاً بر روی سطح آن می نشیند و با برداشته شدن فشار از روی ZEOLIT، فرصت خروج ناخالصی ها (N2) فراهم می شود.

مزایای استفاده از مولد گاز اکسیژن و خدمات شرکت صنعتی نوآور بجای تهیه و مصرف سیلندر :

مشخصات فنی دستگاه مولد گاز نیتروژن

noavar

کاربرد مولد گاز اکسیژن

* توجه : درصد کمی از گاز اکسیژن تولید شده ، توسط آنالیزور و فلومتر مصرف خواهد شد.

بخشی از صنایع مصرف کننده گاز اکسیژن :

دستگاه های مولد گاز اکسیژن صنعتی نوآور با بهترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا تولید می شود. شرکت صنعتی نوآور تولیدکننده انواع تجهیزات صنعتی چون مخزن هوای فشرده، دستگاه مولد گاز اکسیژن، دستگاه مولد گاز نیتروژن، تله آبگیر و … می باشد. برای مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین نوع دستگاه مولد نیتروژن، متناسب با کاربرد و فضای خود با ما تماس بگیرید. 

noavar co

لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با واحد فروش،
با دفتر مرکزی شرکت صنعتی نوآور تماس حاصل فرمائید.