• شنبه تا چهارشنبه: 8:30 تا 16:30

09127102432

02188952581

تهران، خیابان دکتر فاطمی، بین کوچه چهارم و پنجم

پلاک 84, واحد 12
  • English

REFRIGERANT AIR DRYER

درايـر تبريدي (خشک کن تبریدی)

گسترش روز افزون صنایع متخلف و نیاز به هوای فشرده با کیفیت و عاری از آلاینده ها ، باعث استفاده و نیاز بیش از پیش از درایر تبریدی شده است. هواي خروجي از کمپرسور اسکرو علاوه بر روغن و ذرات گرد و غبار دارای رطوبت و دمای بالا نیز مي باشد. بدلیل ميزان بالای آلاینده ها و دمای بالا باعث آسيب به سيستم لوله كشي ، دستگاههاي مصرف كننده هواي فشرده و در نهایت افت کیفیت محصول نهایی خواهد شد.

درايرهاي تبريدي با استفاده از سيكل سرمازا هوای خروجی از کمپرسور را خنك ميكند و عمليات تقطير و جداسازي آب و رطوبت از هوای فشرده صورت ميگيرد. اين نوع درایر نقطه شبنم 2 تا 5 درجه سانتیگراد دارد. درایر تبریدی توانایی رسیدن به نقطه شبنم منفی (زیر صفر) را ندارند و برای رسیدن نقطه شبنم منفی بایست از “درایر جذبی” استفاده شود.
استفاده از درایر تبریدی هوای فشرده شده با کیفیت بسیار بالا در اختیار مصرف کننده قرار میدهد. گاز مبرد استفاده شده در درایر های تبریدی R134 بوده که سازگار با محیط زیست است. از ویژگی های بسیار مهم این گاز میتوان به خواص ترمودینامیکی فوق العاده نسبت به سایر گازها و توانایی کار در درجه حرارت بالا و پایین و کارکرد عالی در فشار پایین اشاره کرد.

مـزایا اسـتفاده از درایـر تبـریدی شـرکت صنـعتی نـوآور :

مـدل هـا و مشـخصات فـنی

درايـرهای تبـريـدی

noavar

قابلیـتهای کنتـرلـر DIGI-PORO :

کنترلر دیجیتالی – لمسی سری DIGI-PRO در سیستم عملکرد و همچنین از نظر ظاهری تفاوت فوق العاده ای ایجاد میکند.

صفحه نمایشگر دیجیتالی – لمسی درایر تبریدی این امکان را برای اپراتور فراهم میکند تا درایر را برای کارکرد در بالاترین راندمان تنظیم و کنترل کند.

برخی از ویژگی های مهم این نوع کنترلر :

noavar co

لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با واحد فروش،
با دفتر مرکزی شرکت صنعتی نوآور تماس حاصل فرمائید.